+ 90 212 501 9053
info@metrikis.com.tr

1983 yılından beri faaliyet gösteren firmamız,üstün kalite anlayışı ile kalitede standardı koruyan,kalitede güvence veren,temrininde teslimat yapan ve müşterilerine kalıp problemi yaşatmayan,kendi bünyesindeki kalıphanesi ile hizmet veren bir kuruluştur.İmalatımız da beyaz eşya, telekomünikasyon,enerji,otomotiv,ev gereçleri ve tekstil sektörüne hizmet vermektedir..

- Esneklik ve ustalık; METRİK İŞ farkının en kısa tarifidir.
- Amaç, müşterilerin elastomer teknik malzemede konusundaki isteklerinin performans, kalite ve maliyet açısından optimum noktada yerine getirilmesidir.
- Kendi bünyesinde yeralan karışım hazırlama ve kalıp tasarım & üretim faaliyetlerinin
mümkün kıldığı esneklik, makine parkı ve yalın organizasyonuyla METRİK İŞ, müşterilerinin büyük ölçekli taleplerine bile en kısa sürede cevap vermektedir.
- METRİK İŞ' te tabii kauçuk (NR), SBR, EPDM, NBR, CSM, CR, Viton ve hatta silikon kauçuk gibi geniş yelpazedeki ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.
- Ürün devreye alma ve kalıp tasarımındaki ihtisaslaşmış yapı ile METRİK İŞ, yılardır müşterilerinin kauçuk teknik malzemelerde yaşadıkları sorunlarda çözüm ortağı olmuştur.
- METRİK İŞ' te kalite bir tesadüf değil, tam aksine ürün tasarımından, ürün geliştirmeye, prototip üretimden, seri üretim sürecine kadar tüm işlemlerde vazgeçilmez temel ilkedir.Kaliteyi sağlayan şartlar, detayları ile tanımlanmış ve her aşamada uygulanmaktadır.
- Bu çalışmaların doğal sonucu olarak METRİK İŞ, otomotivden beyaz eşyaya birçok sektöre hizmet vermenin yanında, müşteri değerlendirmelerinde de hep olumlu sonuçlar almaktadır. - Hantal ve ürünümüze değer katmaktan kaçınan tedarikçileriniz yerine, esnek ve çözüm getiren bir ”ORTAK” arıyorsanız METRİK İŞ doğru adrestir

ÜRÜNLER
- Teknik parçalar
- Özel grometler
- Vibrasyon ve transport takozları
- Özel toz diyafram ve keçeleri
- Mebranlar
- Değişik lastik körükleri
- Çelik çatı ve köprü neopren mesnetleri
- .: Yüksek ısı ve elektrik akımına dayanıklı yanmaz kauçuk parçalar.
- .: EPDM, NİTRİL, NEOPREN, SİLİKON, VİTON, SENTETİK ve TABİİ Kauçuklardan istenilen
teknik şartnamede isteğe uygun hamur yapımı ve para üretimi.
- KABLO GEÇİŞ LASTİĞİ
- STATOR VE ROTOR
- METAL PARÇALAR